DSC 6446mBeata Goździewska, młoda tarnobrzeżanka, autorka dwóch powieści z gatunku fantasy, była gościem spotkania zorganizowanego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnobrzegu w ramach Ogólnopolskiej Akcji Noc Bibliotek. W trakcie spotkania Pani Beata, z lekkim uśmiechem, dość krytycznie odniosła się do swoich debiutanckich powieści sprzed kilku lat.

Nie kryła faktu, że dzisiaj mając pewne doświadczenie, zarówno w kwestii pisania, jak i procesu wydawniczego zrobiłaby to zupełnie inaczej. W swojej wypowiedzi wiele miejsca poświeciła kulisom biegu wydawniczego, czyli drogi „maszynopisu” do wydania książkowego. A, jak wynika z wypowiedzi, droga ta ani krótką, ani łatwą nie jest. Taką właśnie „podróż” rozpoczęła z kolejną powieścią, która być może ukaże się już na wiosnę przyszłego roku.