33

34

38

37

Edycja 2022 roku została wzbogacona o dwie kategorie – dla najmłodszych do lat 5, w której także przyznana została nagroda dla „Czytającego Rodzica” oraz dla osób po 70 roku życia. Zgodnie z Regulaminem, na podstawie statystyk wygenerowanych z systemu bibliotecznego, pod nadzorem komisji konkursowej wyłoniono, w pięciu kategoriach wiekowych, laureatów konkursu. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 8 lutego 2023 roku o godz. 16.00, w Bibliotece Głównej. Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Prezydent Miasta Tarnobrzega, Dariusz Bożek. Wydarzeniu towarzyszyć będzie spotkanie z dr hab. Iwoną Rusek literaturoznawcą, wykładowcą Uniwersytetu w Białymstoku oraz Uniwersytetu Warszawskiego i Justyną Stoszek, artystką interdyscyplinarną, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie - autorkami „Baśni o Tarnobrzegu” – publikacji adresowanej zarówno do młodych jak i dorosłych czytelników. Na uczestników spotkania czekać będą bezpłatne egzemplarze II części tej fascynującej książki.

Zapraszamy bardzo serdecznie!

czytelnik2022duzy

Internetowy przewodnik po serwisach tematycznych WWW