1

34

38

37

Podczas spotkania podsumowującego wakacyjny konkurs plastyczny, na który przybyli laureaci konkursu oraz jego uczestnicy, oficjalnie ogłoszono osoby nagrodzone oraz wyróżnione. Konkurs plastyczny „Podróże Bolka i Lolka” realizowany był w ramach „Akcji Lato” a jego tematem przewodnim byli znani i lubiani bohaterowie bajek Bolek i Lolek, którzy wraz z autorami prac „Podróżowali” po różnych zakątkach Polski i świata. Spośród nadesłanych prac, po sprawdzeniu zgodności z regulaminem, zwracając uwagę na samodzielność wykonania pracy, pomysłowość, estetykę oraz zgodność z tematyką konkursu, komisja konkursowa w składzie:  Przewodnicząca – Karolina Bednarska – absolwentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, malarka, graficzka, członkowie: Sylwia Bornos i Katarzyna Opioła – pracownicy Działu Udostępniania, Informacji i Promocji MBP w Tarnobrzegu,  przyznała następujące nagrody:

I miejsce – Maja Buczek

II miejsce – Hanna Kawalec

III miejsce – Dawid Konopka

oraz wyróżnienia: Dorian Ciepiela, Tomasz Dubiel, Wiktor Kula, Aleksandra Wodecka.

Dodatkowo, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnobrzegu Monika Sadkowska przyznała nagrodę specjalną za pracę wykonaną przez Hannę Kawalec, która podkreśliła lokalne uroki i atrakcje Tarnobrzega.

Decyzją komisji przyznano również, pozostałym uczestnikom, drobne upominki za udział w konkursie.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Internetowy przewodnik po serwisach tematycznych WWW