noc2023spotkaniem

Zapraszamy na spotkanie z Beatą Goździewską, tarnobrzeżanką, absolwentką Politechniki Rzeszowskiej, autorką książek fantasy i science-fiction. Spotkanie odbędzie się 6 października o godz. 18.00 w Bibliotece Głównej w ramach IX edycji Nocy Bibliotek. Beata Goździewska swoją przygodę z pisaniem zaczęła dość młodo, w wieku szesnastu lat. Rok później, w 2016 roku zadebiutowała powieścią „Żniwiarz. Początek obłudy”.

W 2019 roku wydana została kolejna powieść „Serce Benu”. W swoich książkach porusza ważne problemy społeczne, nie akceptację, przemoc wśród rodziny i rówieśników, a także wpływ władzy na człowieka, a wszystko to w otoczce fantastycznego świata. Poza pisaniem książek kocha wszystko, co jest powiązane z fantastyką oraz uwielbia taniec, podróże, czekoladę, herbatę i kulturę wschodnią.

noc2023spotkanie