UWAGA!

E-MAILOWO LUB POPRZEZ NUMER TEL. 15 822-46-58

ZA UTRUDNIENIA Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD BIBLIOTEKI

PRZEPRASZAMY

W Oddziale dla dzieci i młodzieży BG gościła pani Anetta Martyniuk z Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg wraz z zawodniczką, mistrzynią Polski na ergometrach kajakowych. W Filii nr 1 i 3 spotkania poprowadził Bogdan Sroczyński, piłkarz i trener. W Filiach nr 4 i 7 o swojej pasji biegania opowiadali przedstawiciele Klubu Biegacza Witar Jurand Dul i Adam Maślanka. Natomiast w Filii nr 5 swoim zafascynowaniem badmintonem z czytelnikami podzieliła się Wioletta Wojtkowiak. O sukcesach tarnobrzeskich pingpongistów zrzeszonych w Integracyjnym Klubie Sportowym dzieciom opowiedział Janusz Malarz. Prowadzone przez sportowców rozmowy, zainspirowane przygodami Bolka i Lolka oraz tekstami zamieszczonymi w „Świerszczyku” rozbudziły w dzieciach ciekawość a przede wszystkim uwrażliwiły na zachowania fair play, nie tylko na boisku, ale także w życiu codziennym.

Internetowy przewodnik po serwisach tematycznych WWW