UWAGA!

E-MAILOWO LUB POPRZEZ NUMER TEL. 15 822-46-58

ZA UTRUDNIENIA Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD BIBLIOTEKI

PRZEPRASZAMY

W Filii nr 3 na osiedlu Miechocin w ramach zajęć plastyczno-edukacyjnych, dzieci dowiedziały się, jak ważną rolę pełnią pszczoły w życiu człowieka oraz wykonały piękne prace przedstawiające wesołe pszczółki wśród kwitnących kwiatów. Z kolei w Filii nr 5 na osiedlu Wielowieś – 5 i 6-latki z Przedszkola nr 8 zapoznały się z różnorodnością życia owadów, wysłuchały sekretnych opowieści o pszczołach, pomogły zagubionym pszczółkom odnaleźć kwiaty i wspólnie stworzyły kwiatową łąkę, która potem ozdobiła biblioteczną galerię „Nasze Prace”.

Uczestnicy obu spotkań wykazali się bardzo dużą wiedzą o tajnikach życia naszych pszczelich przyjaciół a także dużą świadomością o potrzebie ich ochrony i zapobieganiu coraz poważniejszemu problemowi ich wymierania.

Internetowy przewodnik po serwisach tematycznych WWW