UWAGA!

E-MAILOWO LUB POPRZEZ NUMER TEL. 15 822-46-58

ZA UTRUDNIENIA Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD BIBLIOTEKI

PRZEPRASZAMY

Uczniowie dzielnie radzili sobie z rebusami, wyszukiwaniem liter, wyrazów w wybranych książkach i czasopismach, a także z odnajdywaniem samych QR kodów ukrytych na przestrzeni agendy. Całe zadanie uzmysłowiło uczestnikom również, jak ważne jest czytanie poleceń ze zrozumieniem oraz współpraca w zespole i właściwy podział czynności, które prowadzą do wspólnego celu. Pokazało także młodzieży, że przygoda z książką może być naprawdę ciekawa i wciągająca, mało tego – wybierając się w nią można zabrać ze sobą najnowsze technologie tj. tablety, które przygodę tę niewątpliwie uatrakcyjniają.

Internetowy przewodnik po serwisach tematycznych WWW