Do akcji przyłączyło się także Przedszkole nr 2 w Tarnobrzegu wraz z Filią nr 8 Miejskiej Biblioteki Publicznej. Kierownik filii, Beata Mazur, w niecodziennej scenerii, w piaskownicy na terenie przedszkolnego ogrodu przeczytała dzieciom z wszystkich grup wiekowych książkę Gabrieli Rzepeckiej- Weiss „Gdy Pola się zgubi”. Tuż przed wakacjami, dzięki tej pożytecznej i zabawnej książeczce, dzieci poznały „Sześć zasad dla Zagubialskich”. Dowiedziały się jak powinien zachować się mały turysta, który stracił z oczu choć na chwilę mamę, tatę lub opiekuna. Dzieciom lektura bardzo się spodobała. W trakcie czytania dopowiadały wspólnie, powtarzające się jej fragmenty.

Nowości naszej biblioteki

Internetowy przewodnik po serwisach tematycznych WWW