Tarnobrzeska Szafa Pamięci

34

38

37

Wskażcie w komentarzu swoją ukochaną bibliotekę, w której koniecznie nie może zabraknąć „Znachora”. Wśród wszystkich wskazanych bibliotek wybiorę dwie z największą ilością lajków pod komentarzem. Prześlę do nich egzemplarz „Znachora” z dedykacją, w której jasno wskażę dzięki komu książka zawitała na biblioteczne półki (autor komentarza). Oczywiście do książek dołączone zostaną „Krówki Znachorki” dla szanownych Pań/Panów bibliotekarzy, aby osłodzić im nieco pracę.

Zabawę kończymy w poniedziałek (10 maja) o godzinie 19.00.

Wskazujcie biblioteki, zapraszajcie znajomych do zabawy i walczcie!

Do zabawy włączył się również, tarnobrzeski radny, Sławomir Partyka nominując naszą Bibliotekę. No i zaczęło się lajkowanie. Po policzeniu lajków absolutna dominacja i bezapelacyjne zwycięstwo przypadło Bibliotece w Ruszowie (woj. dolnośląskie).

Na drugim miejscu uplasowała się Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michał Marczaka w Tarnobrzegu. Uroczyste przekazanie książki z okolicznościowym autografem do naszych zbiorów odbyło się 21 maja br. Serdecznie dziękujemy pomysłodawcy zabawy oraz wszystkim, którzy przyczynili się do naszego zwycięstwa.

Nowości naszej biblioteki

Internetowy przewodnik po serwisach tematycznych WWW