Tarnobrzeska Szafa Pamięci

34

38

37

Czas spełnionych i odchodzących chwil jest inspiracją dla wielu ludzi parających się twórczością. Drzewa zmieniające swoją szatę, bogactwo owoców i kwiatów, tajemnicze mgły i szarości, tańczący wiatr i owiane tajemniczością przygotowania do zimy. Ale te klimaty są do doznania tylko w tej części świata, gdzie występują cztery pory roku.

Do obejrzenia prac: Zofii Kniaź, Anny Ziółkowskiej, Moniki Kwiatkowskiej, Małgorzaty Wojtowicz, Mirosława Mietły, Zofii Tutaj, Emilii Grzywacz, Teresy Szulakowskiej, Haliny Wiącek, Leszka Kwiatkowskiego, Ludmiły Dziuby, Doroty Stadnik, Ewy Chciuk, Marka Zdybka, Danuty Winkler, Marii Bobrowskiej, Doroty Pelc, Urszuli Krzemyk, Pawła Mazura, Jana Milcza, Jadwigi Toś-Pelc, Anny Nastaszyc, Nikoli Łysoń, Jolanty Dąbrowskiej-Iskry, Haliny Całki, Anny Karaś i Janusza Błahuciaka zapraszamy od 23 października do 15 listopada 2017 roku.

Nowości naszej biblioteki

Internetowy przewodnik po serwisach tematycznych WWW