Tarnobrzeska Szafa Pamięci

34

38

37

Dzieci preferujące aktywność fizyczną oraz plastyczną skorzystały już z zajęć interaktywnych „Gry i zabawy naszych babć” a także z „Letniej strefy aktywności plastycznej”. Letnie zabawy czytelnicze również wzbudziły zainteresowanie dzieci. Chętnie odebrały pierwsze pakiety w zabawie „Guziczkowo”, „Zróbmy to razem”, „Wakacyjny niecodziennik”, „Tajemnicze wypożyczenie MOC”, „Książka z kolorową niespodzianką”, „Książkowi detektywi” czy „Książkowi bohaterowie”. Pojawiły się już także zachęcajki w walizce z letnimi wspomnieniami czytelniczymi. W przestrzeni wirtualnej, na Facebooku Biblioteki, zamieszczone zostały propozycje warsztatów plastycznych oraz konkursu „Magiczne odgłosy”.

Serdecznie zapraszamy do udziału w proponowanych przez nas formach pracy, osobiście w bibliotekach oraz on-line.

Nowości naszej biblioteki

Internetowy przewodnik po serwisach tematycznych WWW