UWAGA!

ZA UTRUDNIENIA Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD BIBLIOTEKI

PRZEPRASZAMY

all4web

Uczestnicy spotkania wzięli udział w grach stolikowych, między innymi grano w warcaby i chińczyka w wersji dla niewidomych. W rozgrywkach, dzieci dzielnie wspierały osoby dorosłe. Po emocjach związanych z grami, nadszedł czas na prezenty. Mikołaj obdarował nimi nie tylko dzieci ale również zaproszonych gości. Dodatkową atrakcją były wspólne zdjęcia ze Św. Mikołajem.

Internetowy przewodnik po serwisach tematycznych WWW