UWAGA!

E-MAILOWO LUB POPRZEZ NUMER TEL. 15 822-46-58

ZA UTRUDNIENIA Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD BIBLIOTEKI

PRZEPRASZAMY

Były piosenki z ,,Akademii Pana Kleksa” m.in. ,,Witajcie w naszej bajce”, ,,Zoo”, ,,Kaczka dziwaczka”, ,,Na wyspach Bergamutach” oraz ,,Na straganie”. Dzieci bardzo chętnie odpowiadały na pytania, chwaliły się wiedzą o warzywach i zwierzętach. Obiecały, że będą sięgać po wiersze i bajki Jana Brzechwy, zgodnie stwierdziły, że najbardziej podobała im się ,,Kaczka dziwaczka”. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także tematyczna wystawka książeczek, do tego stopnia, że cześć z nich dzieci zabrały ze sobą do przedszkola, wypożyczając je uprzednio w Oddziale dla dzieci.

Internetowy przewodnik po serwisach tematycznych WWW